צריכים לעבור גישור גירושין בראשון לציון? צוות המרכז ישמח לעמוד לרשותכם

מרכז גישור גירושין מציע לכם אלטרנטיבה שפויה להתגרש. במרכז מגשרי גירושין מנוסים שישמחו לעזור בכל שאלה והתייעצות. גישור גירושין הוא הליך קצר של 15-25 שעות במהלכו בני הזוג מלבנים את אי ההסכמות ביניהם ובונים הסכמות לגבי כיצד לסיים את הנישואין, לטפל בנכסים ובילדים ומגיעים להחלטות לגבי כיצד בני הזוג ממשיכים את חייהם.

הסכם גירושין שנעשה בסופו של הליך הגישור הוא הסכם גירושין לכל דבר ועניין. הוא צריך לקבל את אישור בית המשפט ואז הוא הופך למחייב. לאחר הגעה להסכם - תוכלו להמשיך בחייכם בצורה חלקה ורגועה הרבה יותר, עוד הרבה עומד לפניכם והסכם שהושג בגישור יאפשר לכם להמשיך בחיים בצורה טובה יותר.

סיפורם של דליה וישראל (שמות בדויים) בני 48 עם 3 ילדים בגילאים 17, 14, 11

דליה וישראל הגיעו אלינו לאחר כמעט 17 חודשים!!! של סכסוך בבית המשפט. סחוטים נפשית וכספית (הוציאו למעלה מ100,000 ש"ח והסכם לא היה באופק) הם פשוט ידעו שהדרך בה בחרו אינה הדרך הנכונה. בניסיון אחרון להציל את המשך חייהם ואת ילדיהם - הם החליטו לבדוק גישור. התגברו על חוסר התקשורת שליווה את ההליך המשפטי (היו תקופות שלא דיברו חודשיים בכלל והם גרים באותו בית) ופתאום התחילו לדבר. פגישת הגישור הראשונה היתה באמת לגרום לזוג לדבר אחד עם השני בלי עורכי דין מייעצים ומעורבים. זה לקח כמה שעות אבל פתאום כאילו אבן ירדה מליבם והתחילו להעלות טענות ענייניות והדיון הפך רציני. 5 מפגשים לאחר מכן (כ-16 שעות) - כבר הכל הוסכם ויצאנו לכתוב את הסכם הגירושין. שבועיים יותר מאוחר הם כבר היו מאחורי הכל - בדרך חדשה עם תקווה חדשה בלב. זה אפשרי גם אצלכם!

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או עניין 072-3316000