gishur-conflict.co.il

כמה עולה גישור גירושין


עלות הליך גירושין
 
השאלה כמה עולה להתגרש מאוד מזכירה את השאלה "כמה עולה אוטו". כפי שלא ניתן לענות על שאלה זו בלי לדעת פרמטרים נוספים כמו סוג הרכב, שנת יצור וכו', כך לא ניתן לענות בוודאות על תמחור הליך גישור בלי להתייחס למקרה הספציפי של כל זוג. למשל, האם שני בני הזוג מעוניינים להתגרש או רק אחד מהם, הסיבות לגירושין והקשרים הרגשיים, התקשורת הבינאישית בין בני הזוג, מורכבות המקרה ועוד.
 
עם זאת, היות שמדובר בשאלה חשובה, ננסה להעביר את מירב המידע בנושא בצורה מסודרת ומפורטת, על מנת לאפשר לכם הבנה של תמחור ההליך. בנוסף, כאן המקום לציין כי שאלת התמחור צריכה להתייחס בעיקר לאלטרנטיבה שלו בבית המשפט. להתגרש עולה כסף השאלה היא איפה תשלמו יותר ובכמה, ובעיקר מה תהיינה ההשלכות של כל הליך על חייכם וחיי ילדיכם לאחריו.
 
בהליך משפטי שכר הטרחה של עורך הדין יכול להגיע, על פני מספר שנים בהן יתנהל ההליך, לעשרות רבות של אלפי שקלים לכל צד בנפרד. גם אם קיבלתם הצעת מחיר להגשת תביעה או הגנה בעבור מספר בודד של עשרות אלפי ש"ח, אל תשכחו שבהליך המשפטי יכול כל צד להגיש בקשות נוספות לסעדים זמניים או לנקוט בהליכים אחרים אשר לא תומחרו מלכתחילה ועל כל הליך, בוודאי תידרשו לשלם בנפרד, על אחת כמה וכמה אם אתם המשיבים (הצד שכנגד)  באותו הליך נפרד. מעבר לכך, בהליכים משפטיים מתווספים גם התשלומים הקבועים של אגרות ביהמ"ש, עלויות עורך דין עבור התייצבות לכל דיון וכאלו יכולים להיות הרבה, הוצאות שליחים וכיו"ב עלויות שכלל אינן קיימות בהליכי גישור.
 
בנוסף, ייתכן ותידרשו לפנות ליעוץ פיננסי או לאקטואר לצורך הערכת נכסיכם ולהצעת דרכים לחלוקתו. עלות זו תלויה בהיקף הנכסים והיא מוערכת בכמה אלפי ₪ בודדים. חשוב לזכור שעלות זו תחול בכל מקרה, גם בהליכים משפטיים.
 
ובאופן כללי, יש לדעת – 
להליך משפטי, גם אם יודעים איך נכנסים,
איך, מתי ובכמה מסיימים אותו נשארת שאלה פתוחה גדולה.

עלות גישור גירושין 
 
עלות גישור גירושין אצל צוות המגשרים שלנו, נקבעת לאחר שיחת יעוץ טלפונית ראשונה או לאחר פגישה.
איך מתנהל ההליך? אנו מנהלים עמכם שיחת היכרות טלפונית וקובעים מפגש ייעוץ ראשוני המתומחר לפי שעה.
לאחר המפגש נוכל להעריך את כמות השעות הנדרשת לסיום ההליך ולחתימה על הסכם, ולהציע לכם חבילת גישור בעלות הנוחה לכם. עלות ההסכם נפרדת ותלויה, בין היתר, במורכבותו, בהיקף הנכסים ועוד. עם זאת, ניתן לשלבה בחבילת הגישור.
 
הערכת מחיר של ההליך כולו מאוד תלויה בקשר שלכם כזוג, ביכולת התקשורת בינכם, ובמורכבות הדברים שעליהם תצטרכו להסכים. אך עם זאת בסיכום כללי היא נעה בין 7,000 ₪ ל- 15,000 לשני הצדדים יחד (ברוב המקרים).
 
המלצתנו

עלות גישור גירושין זולה עשרות מונים מהליכים משפטיים.
 
לכן:

התמקדו במי המגשר או המגשרת  והאם אתם סומכים על יכולותיהם לנהל את ההליך במקצועיות וברגישות (תוך התייחסות לצד הטיפולי, של כל אחד בנפרד ושל שניכם ביחד), ולסייע לכם להגיע להבנות והסכמות בפרק זמן קצר יחסית ולהסכם מלא וסגור מכל בחינה אפשרית ולשם כך רצוי שהמגשר או המגשרת יהיו עורכי דין ובמיוחד כאלו המוסמכים ל- "גירושין בשיתוף פעולה".
 
השוו את ההליך להליך משפטי וחסכו עשרות אלפי שקלים, אך בעיקר אפשרו לעצמכם יחסים תקינים גם אחרי הגירושין, בעיקר כאשר מעורבים ילדים. דיונים ומחלוקות בבית המשפט אינם מועילים לכך וזאת בלשון המעטה
 
חסכו לעצמכם מתחים, זמן יקר וחודשים של המתנה בו כל "היועצים" האפשריים יגידו לכם מה ואיך צריך לנהוג.גירושין יכולים להיות סבירים מבחינת ההרגשה וקלים מבחינת ההליך והזמן. התקשרו ונוכל לתת לכם הסבר טלפוני מלא בשיחת יעוץ ראשונית.
 
אנו מודעים להחלטות הקשות העומדות בפניכם. בחרו בגישור על פני הליך אחר, בחרו והחליטו בסיוע של אחד המגשרים שלנו ואל תתנו לערכאות שיפוטיות להחליט על עתידכם. אנו מבחינתנו נבוא לקראתכם ככל הניתן, הן מבחינת בחירת אופן התשלום, אפשרות של בנק שעות שיוזיל לכם משמעותית את המחיר, מיקום הגישור, אך בעיקר באמצעות צוות מגשרים מקצועי שיסייע לכם לסיים את הקשר באופן משביע רצון מבחינתכם ושעונה על הצרכים שלכם כפי שיובנו במהלך ההליך.

 28/05/2016    gishur-conflict.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר gishur-conflict.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


תוכן מומלץ
קהילת הדברה - בואו הצטרפו
Copyright © 2022 gishur-conflict.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מדבירים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדברה
מחפשים לשמוע עוד על הליך גישור גירושין? נשמח לעזור ולייעץ ללא עלות!
אנחנו עובדים עם טכנאי דודי שמש מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!